| swampy a întrebat:

Cine a jucat aion? stie vreun hack bun?

2 răspunsuri:
| muzicalBoX a răspuns:

Am jucat puti Aion dar hakurile nu merg pe nici un joc original sau privat decat daca sunt facute de tine daca ei unu dupa net ori e virus ori iti strica aionu orii nu te ajuta la nimic a arpute merge ceva doar la speeed si teleport Cheat engine dar nu stiu sigur daca functioneaza pe serverul original.

| Orhorien a răspuns:

Eu am jucat şi joc la momentul de faţă Aion.Hackuri sincer nu ştiu, dar părerea mea este că majoritatea(sau in unele cazuri toate)hackuriile sunt false şi nu merită să te stresezi cu ele.