| XxELOKxX2013 a întrebat:

Cine are cont pe metin2 ro de lvl 25 dati-mi un raspuns pe TPU scrieti-mi idul parola si pe ce sunteti hidra draco sau lupus daca nu de lvl25 mai mare ok stiu cum se joaca metin2 pentru ca am avut unu de lvl 32 dar mi-am reinstalat calculatoru ok pa

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu 96 pe pegasus si mai am 87 pe draco si hidra 70 si daca vrei ati dau unul de 25 pe sagita ai totul pe tine +9 ai fms ai ucigator de lei +9 ai arme si armuri +9+8 deci daca vrei ati dau contul scriemi id bebe.barosanu12 si contacteazama

7 răspunsuri:
| XxELOKxX2013 explică:

User97 team adaugat in lista mea adauga-ma si tu pe mine da-mi detaliile da-mi raspunsuri corecte ok si rezolvam noi ok

| vescan4ever a răspuns:

Pe gratis no sa ti dea nimeni, cu 2 euro iti dau eu de lvl 28. daca esti interesat onoreltupitza id u meu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ieu am lvl 25si vreau yang1. 000. 000. 000. 000 si vreau lvl 100

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu un cont de metin lvl 25 30 dau la schimb un cont de Steam pentru cs detalii la id pgl_xmas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu is GM si nu pot sa-ti fac nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am facut un cont singur si e siper

| xgh3n123 a răspuns:

Si eu vreau laughing la raul_periculosul laughing