| together4ever a întrebat:

Cine are samsung s5230 (star)? Cum pot scoate vibratia (atungi cind atingi ecranul)? De fiecare data cind apas pe ceva vibreaza.helppp
P. S si sunetul la fel

Răspuns Câştigător
| zeepe a răspuns:

Pai apasa ca si cum ai da volumul mai incet si acolo ai 2 categorii volum si vibeatie. apesi pe vibratie si dai la 0. sper ca te-am ajutat. funa?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| zeepe a răspuns:

Multumesc!:*>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SIgur poti scoate din setari. Aplicatia in sine este ca atunci cand atingi un "buton" al telefonului ( ma refer la atingerea touch) sa se simta ca si cum ai apasa un buton real. Eu am avut LG cookie care a iesit in competitivitate cu telefonul tau. Tre sa ai undeva la setari -> setari touch cauta si vei gasi