| nosferatu15 a întrebat:

Cine crede ca telefoanele cu touchscreen nu sunt bune? Argumentati...

Răspuns Câştigător
| Waterforce a răspuns:

Agreez. Telefoanele touchscreen reprezintă viitorul, însă la momentul de faţă sunt mult prea fragile. Putem observa cum anumite telefoane touch-screen se strica in interior imediat după achiziţionare. Este foarte enervant, şi costă mult.

6 răspunsuri:
| ZaineaM a răspuns:

Eu. se strica repede displayul. am stricat 2 pana acum asa ca mi-am luat un blackbarry curbe 890

| ZvT a răspuns:

Pentru ca nu te tine peste 5 ani (de atat timp am eu un Sony Ericson W300i,inca functionabil).

| adelolyta a răspuns:

Pai nu sunt de nikio treaba deoarece daca le scapi odata din mana e praf iar eu frecventez des trantirea telefoanelor la nervi...si nici nu tine mai mult de 2 ani...

| anutza a răspuns:

Se strica repede displayul

| Bogdanux a răspuns:

Bune ca si caracteristici sunt... dar la fiabilitate, nu prea.

| BlackD a răspuns:

Eu CRED! Astea cu touchscreen se zgarie mai repede, atunci cand vrei sa scrii mesaje [de ex.] nu poti sa le scrie repede. [Am primit ieri un mesaj de la cineva cu tel. cu toch era ceva de genu "sp lu d/mu k d sv v aum" nu am inteles nimic aproape] deci astea cu,, Qwerty,, si,, normale,, sunt mai bune!