| JessicaAlba01 a întrebat:

Credeti ca telefoanele Touchscreen sunt mai bune decat un telefon normal?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricum chiar daca e bun sau prost trebuie sa aiba toata lumea din ala cu touchscreen pentru ca e la moda...thinkinglaughing))) rar mai vezi telefoane normale(cu butoane)...winking

6 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Depinde ce intelegi prin ''bune''. Ele sunt mai performante, dar mai inutile.

| ianaa a răspuns:

Nu sunt mai bune doar pentru ca sunt mai frumoasa decat cele normale

| DulceCaLamaia a răspuns:

Nu. Se zoiesc repede si se blocheaza mai decat cele normale sau cu clapa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oarecum...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te lamuresc. Majoritatea producatorilor de telefoane de pe piata actuala, fac modele touch sau cu qwerty. Un telefon performant, sau bun, cum spui tu, nu tine de culoare, sau forma(touch, qwerty). Deci, dat fiind faptul ca, mai toate telefoanele performante de pe piata putem spune, ca cele touch si qwerty sunt mai bune, asta nu inseamna, ca daca pui tot "mecanismul" telefonului intr. unul normal, cum spui tu, nu v.a fi la fel de bun. Ecranul touch nu-s chimba cu nimic performanta telefonului. Sper ca ai inteles.

| rapa a răspuns:

Nu stiu bune nici de dracu de aia mi-am luat Nokia x2 recenttongue