| Dominicc a întrebat:

La telefoanele cu touchscreen care ziceti cas mai bune?

Lg sau samsung?

care sunt mai rezistente si mai bune? in mai multe. de vdere

4 răspunsuri:
| Tom a răspuns:

SAMSUNG clar.Am un prieten care are LG si deja i face figuri tauchscreenul si nici nu face poze de 5 mp adica zici ca sunt de 3 asa claritate slaba are.Samsung-urile sunti si mai rezistente daca le scapi pe jos fac si poze mai reusite tine si mai mult bateria ca la LG si sunt si mai subtirele si frumoase la design.

| foxi a răspuns:

Samsung! am unul si sunt multumit!

| sensesDelight a răspuns:

De fapt cel mai bun e Nokia dintre toate telefoanele. E rezistent și bateria ține mult. Dar dintre Samsung și Lg, evident Samsung. Are mama mea și mă joc și eu cu el. E rezisten și destul de micuț astfel încât poți să-l ții cu ușurință în buzunar. Iar bateria ține, zic eu cel puțin 2 zile. ^_^

| mymy a răspuns:

Samsung si eu am :X:X