| Fineness a întrebat:

Dintre telefoanele marca LG \ NOKIA, care sunt mai bune si pe care l-ati alege? Va rog sa argumentati!

Răspuns Câştigător
| Niccoollee a răspuns:

Nokia. Pentru ca tine mai mult bateria si se strica cam greu happy

2 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Nokia. Am avut şi LG şi Nokia. Cu LG am avut probleme de semnal de touch screen... pe când Nokia nu ma supărat încălaughing happy

| Rockstille a răspuns:

Eu zic ca Nokia pentru ca LG cu tachscrim se strica repede. Si eu am avut si nu mai mergea asa bine tachscrimul