| anonim_4396 a întrebat:

Telefoanele touchscreen nu-s bune?

Răspuns Câştigător
| georgyana_8368 a răspuns:

Eu am un LG KP 500 cu touch screen si e foarte bun...numai ca are un defect: cand il tii in husa sau altundeva se deblocheaza singur si se intampla o gramada de prostii, suna pe cineva...etc

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eu am Samsung Corby de aproape un an si e destul de prost.Desi l-am tinut in husa s-a cam stricat ecranul.Nu o sa mai imi iau curand telefon cu touchsreen

| Onutssa a răspuns:

Ba sunt bune, eu am un Samsung cu touch screen si sunt super multumita de el, e practic, e ok.