| Aly07 a întrebat:

Cine de aici poate crea o arta lucrand cu un program sau mai multe pe calculator? big grin Ce anume creati si cu ce programe? tongue

2 răspunsuri:
| XxDeutzaXxxz a răspuns:

Euhappy

| Kolume a răspuns:

Paint Tool Sai + Tableta Bamboo Fun Medium = Desene, etc.
Photoshop CS3 = GFX

In photoshop sunt designer profesionist pentru diverse site-uri, un site foarte cunoscut pe care am fost dar am cedat din cauza scolii a fost animeZUP, nu stiu daca il stii.
Paint tool SAI e cel mai bun program de arta adica desene.Il folosesc de cativa ani si este super ok, nu exista nimic mai bun odata ce inveti sa il folosesti.