| euu0 a întrebat:

Cine e amabil sa ma ajute cu ceva?hee hee vreau si eu un program bun pentru a modifica poze..am o functie pe un anumit site si trebuie sa ma ocup de "emotii personalizate" adica un user posteaza o poza si eu trebuie sa-i scriu numele..am vazut cateva poze cu numele lor care se misca (numele) sau sclipea. sper ca m-am facut inteleasa..help me.dau funditabatting eyelashes

5 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

PhotoScrape => download free => http://photoscape.en.softonic.com/

| Muwz a răspuns:

Pai:
flamingtext.com
Alegi un model si scrii ce vrei sa apara pe imagine si pe urma selectezi PNG.
Funda?

| WiLd121414 a răspuns:

Sclipirea de care zici tu, Ori e Animatie, ori e doar Glow pe layer-ul cu textul. Eu personal recomand Photoshop, pentru ca nu am lucrat niciodata cu photoscape, dar cred ca sunt bune amandoua.

| antonika25 a răspuns:

Eu am folosit si PhotoShop sau PhotoScape si amandoua sunt foarte bune. Scrie la google PhotoShop sau PhotoScape si le poti downloada usor si fara virusi. sper ca am fost de ajutor.

| Love4everrr a răspuns:

Poti folosi Blingee, e online si poti sa faci nume care sclipeste. Sper ca te-am ajutat!