| darkus14 a întrebat:

Cine imi da si mie cateva nume de jocuri de genul Gothic, Risen, Two Warlds 2. Vreau sa fie la fel sa se asemena ca Gothic cu Risen.

2 răspunsuri:
| lucian a răspuns:

Dragon age origins sau dragon age 2

| SarumanTheWise a răspuns:

Ai putea sa joci Morrowind The elder scrolls 3 e un joc asemanator cu gothic in multe feluri doar ca putin mai greu dupa parerea meanici acum nu l-am terminat harta e uriasa, grafica e putin mai slabuta dar merge.
E super dar greu iti alegi rasa etc.
Vezi ca te da firstperson prima data trebuie sa setezi tu daca vrei sa-ti vezi caracteru ca in gothic 2 succes!
Sper ca ti-am fost de ajutor!
FUNDA!?!?!?!