| Ercjiaai a întrebat:

Cine imi poate face si mie un sistem desktop pentru gaming pana in 4200 lei pe piese. Singura preferinta pe care o am, este ca spatiul de stocare sa fie un SSHD de 1 sau 2 TB.

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

In ce activitati vrei sa folosesti pc-ul? Tinand cont ca majoritatea userilor de pe TPU vor un sistem de gaming, ti-am facut eu unul special gandit pentru asta. Iar daca ai 4200 lei de dat pe un pc, crede-ma ca nu vrei sa ai un sshd in el.
Uite la ce m-am gandit eu : http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1183382/
Mai are rost sa-ti explic ca poti rula ORICE joc in momentul de fata 1080p pe el, si desigur in urmatorii 2-3 ani?

Bafta!