| Cristina20143 a întrebat:

Cine imi zice si mie niste file de comedie dar comedia adevarata sa razi caulmeawinking dau fundita pentru cele mai tari filme de comedie

Răspuns Câştigător
| myam33a a răspuns:

American Pie toate variantele sunt fenomenalelaughing
Ice-Age
Old Dogs (2009) – Vechi Tovarasi
Up in the air
Planet 51
Funny People – Tipi Simpatici
Masini
American Virgin (ti`l recomanda) e prea tare laughing
Labor Pains – Munca-i un travaliu
si multe altele. Uite`te. Vizionare plc :*:*

7 răspunsuri:
| bigdady a răspuns:

Hangover e o super comedie daca nu ai vazut filmul ti-l recomand

| Florin_3378 a răspuns:

American Pie- Book of Love 2009

Extract 2009

Year One 2009

RoboDoc 2009

Morgans 2010

Tooth Fairy 2010

Made for Each Other 2009

Leap Year 2010

It’s Complicated 2009

PentHouse 2010

Up in the air 2009

Whip It 2009

Serious Moonlight 2009

My Life in Ruins 2009

Dadnapped 2009

Spread – Playboy de L. A 2009

Next Day Air 2009

Am multe filme Nu am numa un Hard extern de 1 Terralaughing ma gandesc ca pe cateva zile ti-am dat de munkalaughingsper ca ti-am fost de ajutor

| BRG a răspuns:

Mrs Doubtfire tăticul nostru trăznit cu Robbin Wiliams Sally Field Sua 1993, foarte bună comedie trei stele a luat un oscar pentru machiaj, deși ședințele de machiaj, durau 4 ore jumate pe zi.

| iri a răspuns:

Little man, Tais-toi!, Les visiteurs, My first wedding. Acestea sunt cele mai bune comedii pe care le-am vazut. Nu sunt noi dar merita sa le vezi daca nu le-ai vazut inca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un film la care am ras in hohote e "sexdrive"
ti-l recomandlaughing

p. s:nu te uita cu parintii decat daca sunt fooooarte de gasca pentru ca unele scene nu sunt asa "crestine":d

| brili91 a răspuns:

Not Another Teen Movie
Norbit
Meet Dave
Welcome Home Roscoe Jenkins
Death At The Funeral
Fantozzi - toate filmele cu el