| ByankaC a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu Photoshopul? Am o imagine si trebuie sa maresc putin scrisul pana la un nivel! Dar nu stiu cum pot scoate scrisul aplicat prima oara pe poza pentru a putea aplica altul?! Putin ajutor!

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Invata sa folosesti clone tool pentru a redesena peste scris, sau daca ai ps cs5 vezi content-aware fill.

2 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Folosesti Clone stamp tool pentru a acoperi primul scris, apoi il adaugi pe cel nou.

| ByankaC explică:

Am pus si un link la poza. http://www.uploadimage.ro/......3.png.html
Ceea ce vreau sa modific este "antonio bianchimano". Vreau ridic putin scrisul pana aproape de luna.Si "oltre il tiempo". vreau sa fac scrisul rosu:(...:-?
Orice ajutor e bine venit!:)