| dudu_1167 a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa fac un calendar la calculator? Acum voi da niste indicatii : adica ce program sa folosesc, vreau sa atasez si niste poze la fiecare luna si etc... si in plus sa il trag la imprimanta. Cine ma ajuta ii dau o funda, va rog mult.

Răspuns Câştigător
| vader a răspuns:

Microsoft Office Publisher - daca il ai poti face calendare.
sau http://www.timeanddate.com/calendar/custommenu.html

1 răspuns:
| alexmircescu13 a răspuns:

Poti sa-l faci foarte simplu in Microsoft Word, sau chiar in Excel. Ideea este sa faci un tabel pe o pagina cu zilele lunii, iar sub tabel (sau deasupra, cum vrei) poti sa pui una sau mai multe poze daca ai, daca nu descarci de pe net. Daca vrei mai multe detalii da-mi mesaj privat. Succes!