| Iosif-Antoniu_Balan_1956 a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa mi accesez din nou conturile de mess si mail daca nu stiu intrebarile auxiliare?

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Cel mai bine ar trebui sa te adresezi celor de la Yahoo. In ultima perioada, a fost implementat un serviciu sms pentru pastrarea intacta a contului yahoo. Daca iti treceai numarul de telefon pe datele contului, atunci ai fi primit prin sms un cod de siguranta si nu mai aveai nevoie de intrebari secrete. Sau, daca ai fi plasat o adresa de mail alternativa, instructiunile de resetare a contului curent le-ai fi primit pe acea adresa de mail. Daca nu ai aceste modalitati de recuperare, singura varianta de succes este sa te adresezi direct companiei.