| bl00ndutza_9824 a întrebat:

Cine ma poate stie cu ce program as putea taia melodii. sau sa fac un colaj? dau funda

Răspuns Câştigător
| astertix09 a răspuns:

Asta daca ai instalat nero pentru a scrie cd-uri, dvd-uri.
daca folosesti alt soft pentru a scrie cd-uri dvd-uri de unde scoti nero wave editor. brotacelu a pus raspunsul ca si cand aceasta componenta ar fi inclusa in orice pachet windows.
Eu unul am gasit un programel freeware, audacity ce numeste. Face mult mai multe decat ai nevoie. E usor de folosit pentru ca are si meniu in romana.

6 răspunsuri:
| Brotacelu a răspuns:

Bl00ndutza... cel mai popular[si tot odata necunoscut in romania] este aplictia de la nerosi anume Nero Wave Editor, simplu si la obiect
Il gasesti : Start - All Programs - Nero - Audio - Nero Wave editor

distractie placuta

ps daca nu intelegi ceva spune-mi p privat

| Brotacelu a răspuns:

Astertix09... ma gandesc ca toata lumea are nero instalat

| daniDeeDee a răspuns:

Atomix Mp3

foarte simplu si usor de utilizat.

| -TattO- a răspuns:

Virtual Dj - my mix love struck

| viktorash a răspuns:

Direct WAV MP3 Splitter