| Vadean_Ioana_1982 a întrebat:

Cine poate sa imi spuna cum conectezi laptopul al tv?(tv nu este plasma) iar laptopul este un Acer aspire multumesc

3 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Dacă nu e plasmă nu ai cum. TV-ul trebuie să aibă intrare HDMI sau măcar VGA. Deduc că al tău e model d-ăla mai vechi, cu tub. Ăla mai mult de-un SCART nu are în afară de intrarea pentru antenă.

| HaKa93 a răspuns:

Prin vcablu hdmi daca nu este plasma, sau vga (ca la monitor)

| Raskolnikow a răspuns:

Cablu cu mufa VGA sau HDMI sau AV daca are astfel de intrari