| Valeriu12345 a întrebat:

Cine poate sa ma ajute sa fac un site in limbaj html? lasati skype va rog mersi.winking

3 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Varianta cea mai simpla pentru a crea un website e www.ucoz.ro
Aici iti poti personaliza si sabloanele prin HTML.
Tutoriale in limba romana despre HTML/CSS poti gasi aici: http://www.tutorialehtml.com/

| Carmen27 a răspuns:

Adobe dreamweaver e un program bun de facut site-uri. Te poti uita la tutoriale pe youtube sa vezi cum se foloseste(pentru inceput) dar este simplu de utilizat. big grin

Răspuns utilizator avertizat