| cristi_4383 a întrebat:

Cine stie cand apare server nou pe metin2.ro?

Răspuns Câştigător
| skizz0 a răspuns:

Am eu un servar bun de metin2 privar si e romanesc. l-am cautat destul de mult dar in final l-am gasit http://frzmetin2ro.servegame.com/ iti poti face 1. 000. 000 de conturi pe el si administratorul e de treaba. a aparut recent, si fiind nou se lucreaza destul de des la el ...asta e singura parte naspa. merita o fundita?

10 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Nu, nu stiu. Dar pana la urma cui pasa, e doar un joc de mana a 2-a foarte prost...

| skizz0 a răspuns:

Http://frzmetin2ro.servegame.com/ cel mai tare servar :X se lucreaza destul de des la el. si e romanesc:X

| baciumarian a răspuns:

Apare joi

| Scarlettt a răspuns:

Am eu raspunsul big grin ultimul a fost draco care a aparut pe august 2010 urmatorl se aude ca apare in august 2011

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand apare sv nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Azi ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am inteles ca apare la sfarsitul lunii februariee

| IonVrajalaMT2 a răspuns:

Www.pathofmetin2.eu
Se deschide azi deci e bine sa fi printer primi, dupa ce se populeaza esti tare pe el...
Si daca vrei dai un pm la prieteni sa il populam mai repede:)
Este PVM-PVP mai multe detail pe el.
Va astept!

| CristianB3sT a răspuns:

Am auzit ca apare miercuri...29 iunie...