| DenisIonut01 a întrebat:

Cine stie Cand apare versiune 2.3 la android samsung gt-i5500? am vazut niste versiuni 2.3 unofficiale prin alte software rom chesti...

1 răspuns:
| Sergiu09 a răspuns:

Samsung galaxy 5 nu va primi update la android 2.3. Singurul update pe care il primeste Samsung galaxy 5 este android 2.2 froyo.
Instaleazati Samsung kies si vezi cea mai recenta versiune de firmware. Daca iti apare "actualizeaza cea mai recenta versiune de firmware" apasa da si ti se va updata android-ul dar nu stiu daca vei primi android 2.3.
Succes!