| lili24 a întrebat:

Cine stie cum se implementeaza o poza in Custom Field. Am incercat si nu am reusit.

Răspuns Câştigător
| aysun a răspuns:

Trebuie sa ai o tema care suporta custom fields, iar daca nu, trebuie sa umblii in cod sa-i creezi tu acel custom field. http://codex.wordpress.org/Custom_Fields Citeste aici.

1 răspuns:
| Cosmin_2153 a răspuns:

1. clickaici.com > haha, ce metoda meschina de a primi un vot tongue

2. da-mi PM, te ajut (e mai mult de scris si nu cred ca o sa mearga sa dau paste la cod PHP aici)