| Horiatud a întrebat:

Cine știe de unde pot cumpăra și eu componente sh de pc, un forum ceva. Adică eu caut un procesor Intel core I5, de preferat I7 generația a 4 ( socket 1150 ) Daca aveti oferte imi puteti spune, mulțumesc.

3 răspunsuri:
| Ssssmokin a răspuns:

Cauta pe olx.ro https://www. olx.ro/oferta/procesor-i7-4790k-IDaopA5.html#37a03143e9

| Evolution a răspuns:

Aici nu e site de vanzari. Poti cauta pe olx. Sau site-uri de genul, sunt ogramada de anunturi.
Mai exista si grupuri de vanzari pe Facebook din orasul tau daca le cauti. Mai ai sanse si acolo.
Succes happy!