| esperar a întrebat:

Cine stie filme gen,, Singur acasa 1, 2, 3, 4 sau I saw mommy kissing santa claus "?

8 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Unaccompanied Minors, Eloise at the Plaza, Eloise at Christmastime, Dennis the Menace, Don't Tell Mom the Babysitter's Dead, House Arrest, Snow Day, Matilda, Richie Rich, Problem Child, Rent-a-Kid, Heartbreak Hotel(1988), The Goonies, Madeline, Hocus Pocus, A Simple Wish

| adydassler a răspuns:

Little man

| adydassler a răspuns:

Taxi 1, 2, 3, 4

| alexflor87 a răspuns:

Ar mai fi Dennis the Menace 1 si 2.Sunt foarte faine si comice.Vizionare placuta :p

| biank98 a răspuns:

Poti descarca filme gen, Singur acasa 1, 2, 3, 4 sau I saw mommy kissing santa claus " de pe site-ul : www.filmealese.com, sau, poti vedea online de pe DVIXonline.biz

| iooaaaannnaaa a răspuns:

Poi eu zic ca ar trebui sa vezi filmul Ho Ho Ho Cu stefan banica junior.Altceva nu mai stiusad.:*

| Raluca_2181 a răspuns:

Iti sugerez niste comedii cu Jim Carey sau "Nu te pune cu Zohan" cu Adam Smith