| vladmuresan1996 a întrebat:

Cine stie niste programe de vazut canale tv?( in afara de sopcast pentru ca anumite posturi tv cum ar fi animal planet, digi world, etc sunt offline mereu si nu merg oricat as incerca, sunt offline de vreo 2 ani)

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Incearca Mywebtv.info. Are interfata pentru browser, dar poti instala si in sistem, ca sa fie mai facila utilizarea posturilor.

| MediaMaxRO a răspuns:

Http://www.digi-online.ro/

Simplu de folosit si calitate buna, singurul dezavantaj e ca sunt destul de putine posturi. De asemenea e disponibil si pe smartphone/tableta pe Android/Windows Phone/IOS.