| BitZzaa a întrebat:

Cine stie sa imi spuna si mie cum pun melodii de la mine din PC in rpes 2010(daca se poate)?

1 răspuns:
| onasis1961 a răspuns:

Teoretic se poate insa e putin cam complicat. E ca si cum ati vrea sa invatati cum se editeaza un patch.

Puteti insa sa va inscrieti in Academia PES Romania si sa invatati lucruri noi sau sa ajutati echipa PES Romania pe viitor.

Cel mai bine este sa asteptati un nou update sau patch RPES care va avea inclus un nou playlist cu muzica noua.