| lafamiliaa a întrebat:

Cine stie un depozit de calculatoare in care poti sa-ti iei piese pentru pc in rate EX: (hard placa video, placa de baza, procesor)

5 răspunsuri:
| sudsuinededouaori a răspuns:

De obicei depozitul de calculatoare cam e prin toate orasele, poti si de la Emag, cu un card avantaj cu 6 rate si perioada de garantie, sunt foarte seriosi si au printre cele mai mici preturi, asta fata de Depositul de Calculatoare ca e mai piperat, livrarea produselor e gratuita, si ratele se fac direct prin banca www.emag.ro pentru mai multe detalii. Vezi acolo rate fara dobanda cu card avantaj

| mugurel021978 a răspuns:

Depozitele care vand pe net...www.emag.ro e printre cele mai iesftine si mai bune

| Dobitoc a răspuns:

Pai depinde de oras.

| Malvina24 a răspuns:

De acord cu gloss

| lafamiliaa explică:

Scuze de intarziere sunt din craiova