| BarnaCamelia2001 a întrebat:

Cine stie un program bun de transformat un videoclip din mp4 in mp3? Multumesc!

4 răspunsuri:
| terminallyCapricious a răspuns:

Consider ca acesta este cel mai bun : http://www.youtube-mp3.org/

| BarnaCamelia2001 explică:

Sa va explic. Am facut impreuna cu verisoara mea un mini-filmulet, dar pe bucatele. Acum vreau sa le pun ''cap la cap'' pentru a forma videoclipul in sine. Am incercat mai multe programe dar imi considera videoclipurile inexistente. Am crezut ca poate fi din cauza telefonului sau poate ca nu sunt mp3. Ce pot face?

| crazyman12 a răspuns:

Http://www.flvto.com/
E cel mai bun;)