| sergiuthunder a întrebat:

Cine stie un program cu care as putea sa pun parola la celelalte programe ale mele de ex:
-Skype
-Sau jocuri
As avea nevoie de acest program de orece fratele meu se joaca jocurile mele si nu vreau sa se intample asta sau imi suna prietenii pe skype.Nu as dori neaparat un program cu care sa pun parola doarun mod prin care sa nu mai intre pe skype sau sa se joaca jocurile mele.

1 răspuns:
| Nelu62 a răspuns:

Http://www.wisecleaner.com/wise-folder-hider-free.html
Dupa instalare il vei gasi in meniul contextual (clic dreapta). Dupa ce ascunzi folderele in care sunt instalate aplicatiile, comenzile rapide nu vor mai functiona pina cand nu vei expune folderele. Nu dezinstala programul cu fisiere ascunse!