| isabelleisabelle a întrebat:

Cine stie un program (incercat) de creeare fisiere pdf? multumesc

3 răspunsuri:
| victoreanu a răspuns:

PDFCreator. Este gratuit, iti va creea o noua imprimanta denumita Pdfcreator si poti creea din orice program vrei tu pdf-uri.
Ex: Incarci un document in word, il printezi cu pdfcreator si ai creea documentul pdf.

| kuka a răspuns:

Office 2010

| LePoneyBlanc a răspuns:

Primo pdf - cauta pe google. se descarca gratuit de pe internet si nu are perioada de trial, poti sa l folosesti oricat. e simplu si foarte bun