| maresal a întrebat:

Cine stie un program pentru Windows XP sp3 de editat filmulete, in care il poate salva HD la marimea originala.Inafara de Movie Maker nu vreau sa aud de el. Funda la primul program ce are cerinta de sus.

Răspuns Câştigător
| dantekun94 a răspuns:

Pai, pentru profesionism recomand Sony Vegas, dar pentru un începător ai putea încerca AVS Video Editor, chiar dacă seamănă destul de mult cu M.M poţi face HD-uri, uite ce am reuşit să fac eu cu el: http://www.youtube.com/watch?v=aZeeHRrcLJI

Succes!

1 răspuns:
| nashu40 a răspuns:

Incearca si Sony Vegas