| VladVladut1998 a întrebat:

Cine stie un program prin care sa transmiti de pe telefon pe televizor?
Este la You Tube o obtiune dar daca eu caut un film pe net (pe telefon) nu am cum sa il pun pe televizor. Apropo am Smart Tv.

Răspuns Câştigător
| Eduard619 a răspuns:

Poti sa folosesti optiunea de screen mirroring este foarte rapida si utila.

6 răspunsuri:
| AlexAndrei96 a răspuns:

Daca ai Samsung ai o optiune WatchTV sau ceva de genu'...eu am dezactivato, aia e pentru telecomanda. Dar daca vrei sa faci "streaming" trage de ecran in jos, iti apare undeva in coltul din dreapta niste patratele si niste linii, da pe alea, si alege Screen Mirroring iti scaneaza PC-ul si gata.

| VladVladut1998 explică (pentru Eduard619):

Unde gasesc optiunea aia la Samsung

| VladVladut1998 explică (pentru AlexAndrei96):

Unde gasesc optiunea la Samsung

| Eduard619 a răspuns (pentru VladVladut1998):

Ai acolo pe butonul Source si o sa gasesti TV Samsung am si euwinking

| VladVladut1998 explică:

Eu am Samsung Galaxy Trend Plus unde e butonul de source?

| supermamici a răspuns:

Cred ca te referi la sistemul brevetat de Samsung ce ofera o aplicatie prin care poti conecta instant televizorul la telefon, laptop, pc, tableta a.i. sa redea pe orice device vrei (si oriunde in casa) continutul de la TV si invers: http://televizoaresmart.ro/......-ultra-hd/