| unicorn342b a întrebat:

E posibil sa transfer de pe TELEFON un film pe un Televizor care nu e SMART?

Răspuns Câştigător
| userul7200 a răspuns:

Nu poti folosi televizorul ca spatiu de stocare, dar ca sa poti viziona filmul il poti pune de pe Tel. pe PC, de pe PC pe stick, si de pe stick pe TV. Se poate si mai usor dar ai nevoie de adaptoare si toate alea blabla...

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Din telefon in pc apoi pe stick si apoi la tv. Daca citeste stick.

| mihai69 a răspuns:

Dacă pui un Chromecast la TV. Sau alt dispozitiv care să-l transforme în „smart".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti cu un adapot MHL

Răspuns utilizator avertizat
| Bandit288 a răspuns:

Poate de pe laptop sa vezi un film pe televizor happy