| 8paulica a întrebat:

Cine stiu un program de montat un film calumea(film de rulat la cinema, televizor, etc.), deci un program de montat videouri profesional...

2 răspunsuri:
| 8paulica explică:

Am si eu windows movie maker si e bun pentru ca pot scurta si melodiile da ca nu se potrivesc dar programul nu primeste formatul videoului...

| vicentiu a răspuns:

Eu nu stiu unul chiar foarte bun. Windows Movie Maker am facut ceva filmulete pentru youtube cu el si mi se pare destul de bun.