| maradona10 a întrebat:

Cine un stie ceva dj online sau download unde creezi muzica nu doar sa o mixezi

4 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Incearca cu eJay...

| Xpressurself a răspuns:

Mai bine ar fi sa te imprietenesti cu un dj si sa inveti de la el. iti va da el si recomandari insa cel mai important este ca ai cu cine sa discuti. in general daca esti un tip relaxat si cu bun simt sa stii ca nu este greu sa te imprietenesti cu un dj, acestia sunt in mare parte foarte prietenosi. acum depinde si ce noroc ai.

personal stiu ca fl studio este excelent insa mai sunt si altele

http://www.wirerealm.com/guides/best-music-production-software-daw

| Green66 a răspuns:

Încearcă Cubase.

| R150895 a răspuns:

Incearca. Virtual dj