| AlxGoliatH a întrebat:

Craciun Fericit!
As vrea sa stiu daca ma pot juca jocuri gen Fifa 13-14, Bioshock,Assassin Creed pe urmatorul sistem pc : http://www.itgalaxy.ro/desktop-pc/itgalaxy/itg-starter-4 6332/.Daca stiti alt sistem pc mai bun ca acesta care sa nu depaseasca 850 lei va rog sa imi spuneti.Raspunsul dvs m-ar ajuta foarte mult.Multumesc anticipat

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Vrei prea multe de la banii astia. Sa te bucuri la pc-ul ala daca iti deschide jocurile mai slabe si mai vechi.