| dakrismak a întrebat:

Craciun Fericit! HTC Desire 500 are update oficial pentru android 4.2.2? si de unde as putea sa il descarc?

4 răspunsuri:
| Lex169 a răspuns:

Te duci la "Setari", apoi la "Despre telefon" si apasa pe "Cauta actualizari".

| HaKa93 a răspuns:

Daca reusesti sa ii faci update, sa imi zici si mie de unde ca pe youtube nu gasesc mai nimic

| ElennaGlc a răspuns:

Mergi in setari, software si cauta update.

| RebeBere92 a răspuns:

Când eram eu mică, plozii îşi doreau ciocolată şi jucării de Crăciun.Acum toată lumea îşi doreşte sau deja a primit un telefon.Pretenţiile au crescut invers proporţional cu Iq-ul.