| Yosefin a întrebat:

Credeti ca merita sa intru la UNarte la Design? nu o sa am sanse la buget deci o sa intru la taxa si dau 42 de milioane.

Ce parere aveti de facultate? ai oportunitati dupa?

7 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

A talent/vocatie; sau doar fumuri!?

| Yosefin explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Eu desenez de la 7 ani deci iti dai seama ca am talent. Imi doresc sa ajung designer grahpic. De ce zic ca nu am sanse, pentru ca m-am pregatit tarziu si nu stiu cat de bine mi-au iesit lucrarile.

| Yosefin explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Tu esti la facultate sau lucrezi in domeniu? putem vorbi undeva? sa te intreb mai multe...

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Yosefin):

Succes si multa bafta! in privinta oportunitatilor : esti ghidonat de mafia din domeniul de care ai amintit si tot de tine depinde ce compromisri accepti.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Yosefin):

Cunosc domeniul ( prin intermediul unor cunoscuti din "interior" ).

| DiannaDianna94 a răspuns:

Da, merita! Am terminat la UNARTE.

| Yosefin explică (pentru DiannaDianna94):

Buna imi poti lasa niste date de contact in privat? vreau sa te intreb mai multe chestii. Eu sunt la unarte in momentul de fata.