| koool a întrebat:

Cu care program se mixeaza cel mai bine?
eu mixez cu virtual dj, va rog ajutati-ma ca vreau sa imi easa si mia niste mixuri mistocare.
Cum sa fac, sau dati-mi un program care ma ajuta mai mult ca virtual.

Răspuns Câştigător
| Dominicc a răspuns:

Bai nu faci nimic cu virtual dj. Ma refer ca nu faci nimic profesional.
Totu tine de Joaca. Adica sa nu te plictisesti.
Nu poti mixa cu asa ceva intr. un club. Dece? pentru ca nu potriveste beatu" singur. Da deseori erori. Cei care il folosesc pentru platane il cumpara full.
La produsul full nu ai nici un defect la program.

ca sa faci seturi lucreaza pe mixmeister. E destul de simplu si poti face colaje, bootleg. uri sau seturi.

2 răspunsuri:
| The Epic Fail Guy a răspuns:

Iti recomand sa inveti limba Romana in primul rand. http://www.learnromanian.ro/romana/index.php

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Virtual laughing