| IIIx333III a întrebat:

Cu ce imi pot curata ecranul telefonului mobil? Am un Samsung Corby, si Tach Screenul lui este cam uzat... ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| stefanel11 a răspuns:

Buna,

Da cu putina vata cu spirt(sau fara daca iti e frica sa faci cu spirt)

Succes.

4 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Daca are folie, da-i-o jos sau schimb-o. tongue

Daca nu, du-te la un service. Au aia acolo niste solutii speciale pentru asa ceva (un fel de polish). tongue

| cartman a răspuns:

Te duci la service si iti schimba digitializer-ul.

| BackAgainToTPU a răspuns:

Cum au zis cei mai sus e ok.
Dar telefonele astea sunt super rezistente.
Merge ca uns laughing
L-am scapat de 5 ori ieri, incercand sa le arat colegilor cat de tare sunt la miscari cu telefonul laughing
Si acu 5-6 zile din nou le-am aratat si l-am aruncat pana la tavan si a cazut pe parchet de la 2 metri si jumatate dar avea pe dracu`!
(adica mergea ma, nu cum spun unii)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dastea