| clopti a întrebat:

Cu ce program pot desena pe laptop o mobila sau altceva?

Răspuns Câştigător
| DryIce a răspuns:

Arhicad architecture software merge si mobila 3d (mai sunt sketchup, revit, photoshop, autocad etc). Pentru randari fotorealistice cu modelu ce ai facut in arhicad este program 3dmax maya artlantis lumion rhyno etc. Trebuie doar sa stii sa utilizezi programele

2 răspunsuri:
| DryIce a răspuns:

Uite in maya se fac mai nou jocurile de pc si filmele la hollywood scene cgi, sigur vei putea face si mobila happy cauta pe google maya render interior furniture arata mai bine decat in realitate