| iri a întrebat:

Cu ce program pot face un video cu o melodie pe fundal si ca imagine, vide-ouri mici (fara sunet, normal, pentru ca pe fundal va fi o melodie), decupate din alte filme si puse una dupa alta in video? Multam.

9 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Windows movie maker, il gasesti in meniul Start-Programs

| florinmarius a răspuns:

Proshow gold face ce vrei tu de la video puse cap la cap cu melodia aleasa de tine pana la cele mai frumoase slide-uri pentru poze stima

| chelutzul a răspuns:

Inceaca Sony Vegas

| maya_7683 a răspuns:

Cu ProShow Gold.Are inclusiv optiunea de a posta direct pe youTube.

| ιηνιη¢ιвℓє a răspuns:

Windows movie maker (este usor)

sau cyberlink

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cyberlink PowerDirector

| clawss a răspuns:

Microsoft office power point
sunetele atat video cat si audio le pui de la insert

| κίllą a răspuns:

Incearca cu windows movie maker happy

| SasukeUchihakun a răspuns:

Proshow Gold este foarte bun (parerea mea)