| Fast92 a întrebat:

Cu ce program pot sa vad fisierele scanate de imprimanta?

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Dacă înainte de scanare ai selectat să îţi salveze scanarea în fişier jpg atunci cu orice vizualizator de poze.Succes

| nyko06 a răspuns:

Buna din cate stiu eu nu ai nevoie de nici un program, incerca cu cel de poze de la windows sau orice alt program de poze, succes.

| wizopo2 a răspuns:

Pai cand iti iei imprimanta/scanner, primesti si un CD de insalare. Acolo ai programul de vizulizat fisierele scanate. Doar baga CD-ul si instaleaza-l. big grin

| OvidyuNicu a răspuns:

Clic dreapta pe scanare, proprietati, si alege din acea lista windows picture and fax wiewer, o sa vezi ca si o imagine

| AaR1337 a răspuns:

Normal la acea imprimanta ar trebui sa fie un CD de instalare,iar dupa momentul scanarii, acesta sa transforme fisierul scanar intr-unul.jpg,asa poate fii vazut fara instalarea unui program. Daca nu stii la ce ma refere cu.jpg, adica este un format de imagine.Mai pe romaneste ar trebui sa dai dublu-click pe acel fisier si sa il deschida fara niciun fel de problema