| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce programe pot sa scriu softul din nou? si cum?

Răspuns Câştigător
| mikkhhell a răspuns:

Nu trebuie se scrii nici un soft tu, daca este vorba de telefon mobil, mergi cu el la atelier sa-ti rescrie soft-ul, este mai sigur asa, ca programele existente pe net sunt nesigure.

3 răspunsuri:
| Cumătru de la Galați a răspuns:

Ești normal? Softul DE PE CE?!
De pe un DVD Player, de pe un telefon mobil, de pe o mașină, de pe un lift, de pe un cuptor cu microunde?

| KLU a răspuns:

@mikkhell -> capul tau e nesigur la rescrierea softurilor de tel. fugi si mananca rahat cu polonicu in alta parte si nu mai speria oamenii

| Zuzulina_9287 a răspuns:

Habar nu am, dar bafta