| anonim_4396 a întrebat:

Cum adaug un gadget pe partea dreapta la Windows XP cam ca la 7 sau la Vista
Merci Anticipat!

5 răspunsuri:
| sti a răspuns:

Vista Sidebar 3. 0. 1 free ce contine mai multe gadget-uri http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/viewcat.php?cid=142

| BackAgainToTPU a răspuns:

Pai, instalezi alky for applications. Scrie pe google " Windows Vista sidebar fo alky for apps" si vezi ce iti trebuie sa instalezi, si daca ai cpnfiguratia ncesara. faza e ca mananca vreo 100 mb ram.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu iarte-ma

| stefan_4644 a răspuns:

Nu stiu de ce gadget vb. dar probabil ca nu e compatibil cu XP-ul.Intra pe google scrie windows 7 skin for windows xp cauti 1 min si o sa gasesti un remake complet o sa arate ca 7.Eu il am instalat acum si nu are probleme. Dar stiu ca era o varianta care trebuia sa faca un back-up inainte si eu nu l-am facut si a trebuit sa formatez deci ai grija. Dupa aia cauti gadgetul cu pricina care ar trebui sa mearga.Bafta.

| andrutza10tudose a răspuns:

Un ghid complet despre cum pot sa ma conectez, cum sa ma joc in retea cu el sau pe direct ip, in romana daca se poate dar poate fi si in engleza.