| rudokku09 a întrebat:

Cum aflu codu de la mess al meu ca sa imi schimb parola la transformice? spuneti-mi va rog!

8 răspunsuri:
| PisicaDragutza3 a răspuns:

Trebuie sa ai Yahoo/Facebook, chestia e sa intri pe Yahoo si in cateva minute, iti apare codul. Succes.

| JocuriUS a răspuns:

Www.ledformice.ro este cel mai frumos joc merita jucat.

| Lollye a răspuns:

Uite aici un cod pe care nu l-a validat nimeni ( este de pe mess-ul meu. am trimis mai multe ) I2V58 ->(codul)

| Ghostemogirl a răspuns:

Pai cand o sa Yahoo. o sa scrie
email validation. dai click si vezi codul.

| Mabel a răspuns:

Pai, intri pe transformice(nu te loghezi), dai la ai uitat parola, scrii numele si adresa de e-mail si iti trimite cod si apoi scrii codul. Gata.

| sowat145 a răspuns:

Nu e nici un cod la mess. O sa primesti un mail de la siteul respectiv cu acel cod!

| Hahahaoption7 a răspuns:

Cum adica tu dai la tot ai scris adresa de mess si tu doar trebuie sa astepti sa-ti deie codu...atat! este foarte simplu

| adrianadriann a răspuns:

Dai la coduri si dupa cateva minute intra la yahoo acolo arata