| qxeenbee a întrebat:

Cum as putea instala Adobe Flash Player pentru o tableta Samsung Galaxy Tab 2, de 10.1 daca atunci cand vreau sa o instalez mi se spune ca versiunea nu este suportata de tableta? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| sickoffallthings a răspuns:

Intra in google play si downloadeaza de acolo, ca sunt speciale pentru android.

| qxeenbee explică (pentru sickoffallthings):

Chestia e ca vreau sa.l download-ez pentru a intra pe un anumit site unde mi se cere sa il instalez, dar nici instalat de pe google play nu merge thinking