| RazvanAntonio a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Ace si vreau si eu sa stiu daca as putea sa imi Upgradez Versiunea Androidului (actuala versiune este de 2.3).As mai vrea sa stiu si cum sa instalez Adobe Flash Player pe Ace dar vreau cat mai detaliat. Fundita big grin.

2 răspunsuri:
| GalatiCalculatoare a răspuns:

Pentru flash Player gasesti aici un tutorial complet http://www.blog.comp-service.ro/......u-android/

| ilovemusic10 a răspuns:

Ca sa iti poti downloada Adobe Flash Player ai nevoie de google play. Se gaseste sigur printre aplicatiile tale, la menu. Scrie la cautare Adobe Flash Player si apasa pe prima varianta disponibile. Sincer, si eu am downloadat Adobe Flash Player doar ca pe Samsung Galaxy S Plus. Sa revenim. Imediat cum apesi pe prima varianta iti va aparea pe ecran butonul descarcati. apasa apoi vei ajunge pe alta pagina. Apasa acceptati si descarcati si asteapta maxim 1-2 minute. Daca nu merge, chiar daca totusi ar trebui, intra pe google cautare si scrie Adobe Flash Player. Bafta. Poti te rog... Fundita? Versiunea androidului 2.3 nu cred ca o poti downloada dar te rooooooooog, fundita? big grin