| Biuxx a întrebat:

Cum as putea sa fac sa nu mai fiu abonata la un canal de youtube?

3 răspunsuri:
| DanielPH a răspuns:

Uite o varianta :
Sa zicem ca tu urmaresti "EminemVEVO". Scrii "Eminem", dai pe un videoclip si sub numele videoclipului scrie,, Abonat" (Daca esti abonat pe acel canal) si apesi pe el si gata! Te-ai dezabonat.

| dani2404 a răspuns:

Te uiti in lista de canale si dai pe cel care vrei sa te dezabonezi, sus in dreapta o sa gasesti 4 icoane _: google +, twitter, facebook si inca 1, sub ele e un buton care scrie abonat/a, dai pe ala.

| marian5693 a răspuns:

Intri pe canalul respectiv si te uiti dupa butonul de dezabonare/unsubscribe si apasa-l. Eacelasi buton pe care ai apasat cand te-ai abonat la acel canal.