| Bibiii_7939 a întrebat:

Cum as putea sa-mi recuperez nr. dintr-un telefon stricat? Nu as vrea sa il mai repar deoarece mi-as cumpara altul. Mentionez ca nr. nu sunt salvate pe cartela.

Răspuns Câştigător
| FreeStyle_6834 a răspuns:

Nu vreau sa te dezamagesc dar tu nu vei putea face acest lucru, eu tot am avut asa problema, avem vreo 300 de contacte, am fost la un specialist si mi-a bagat niste contacte untite de calculator la o placa din telefonul meu si mi-a scos nu stiu cum contactele, te sfatui sa faci acelasi lucru. Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| Elle a răspuns:

Le poti salva doar daca iti repari telefonul daca nu, nu le mai poti salva!

| DiMoDi a răspuns:

Cumplită întrebare! :rolling on the floor))
Păi dacă ai numerele salvate pe cartelă, mută scumpo, cartela în alt telefon care nu este defect! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca telefonul e stricat ( nu mai porneste cand il deschizi ) si nu ai numerele salvate pe cartela nu poti sa le recuperezi.